default_mobilelogo
  • bannerschorr1.jpg
  • bannerschorr2.jpg
  • bannerschorr3.jpg
  • bannerschorr4.jpg

 

Zapraszamy na kurs hebrajskiego dla początkujących!

Zajęcia rozpoczną się 21 października (środa) o godzinie 17:00. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez naszego Facebooka lub telefoniczny: 22 620 34 96.

 

Pierwsze lekcje na pewno odbędą się stacjonarnie w siedzibie Fundacji – ul. Twarda 6 w  Warszawie. Nie możemy jednak wykluczyć wprowadzenia zdalnej nauki w kolejnych tygodniach – wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej.

Zajęcia poprowadzi Łukasz Kalużny – doświadczony lektor języka hebrajskiego, ukończył hebraistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi tam też zajęcia. 

Koszt kursu wynosi 580 złotych za 12 spotkań (cena zawiera już wszystkie materiały do nauki).

 

Z okazji Nowego Roku 5781 życzymy Wam szczęścia, zdrowia i wiary w lepszy świat zamieszkały przez dobrych ludzi. Obyśmy wszyscy byli zapisani i opieczętowani w Księdze Życia na dobry rok.

Zespół Fundacji im. prof. Mojżesza Schorra

 

Nowy Rok - Rosz Haszana - więcej, przeczytaj.

 

Zapraszamy na intensywny kurs wakacyjny języka hebrajskiego dla początkujących, który odbędzie się w terminie od 3. do 13. sierpnia
2020 r


Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji,
ul. Twarda 6, Warszawa, od poniedziałku do czwartku w godzinach
od 17:00 do 20:00 (pierwsze zajęcia rozpoczną się w poniedziałek 3. sierpnia).


Uczestnicy dodatkowo otrzymają też od nas dostęp do platformy internetowej do nauki hebrajskiego, która na pewno uprzyjemni naukę i utrwali informacje zdobyte na kursie.
Całkowity koszt kursu wynosi 580 złotych.
Kurs poprowadzi nasza lektorka - Magdalena Sommer.


Zapisy na kurs przyjmujemy:
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz przez naszego Facebooka

 

22 maja 2020 roku Pani Hanka Koźmińska kończy 101 lat. Podczas II wojny światowej przez dwa lata przechowywała Abrama Jabłońskiego, dziewięcioletniego chłopca. Dzięki Jej ofiarności Abram przeżył Holokaust, następnie założył rodzinę, doczekał się dzieci i wnuków.

Dla upamiętnienia jej bohaterskiego czynu Grażyna Pawlak, dyrektor zarządu naszej Fundacji, siostrzenica Abrama, przygotowała specjalny prezent dla Pani Hanki. W imieniu całej rodziny zamieszkującej Australię, Izrael i Polskę opracowała album ze wspomnieniami z tamtych lat.

 

Album wspomnień

 

 

Kontakt

        

Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra

ul. Twarda 6
00-105 Warszawa
tel.: 22 620 34 96
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l
KRS: 0000184858
Nr konta bankowego: 04124010241111001005772107