default_mobilelogo
  • bannerschorr1.jpg
  • bannerschorr4.jpg
  • bannerschorr5.jpg
  • bannerschorr6.jpg
  • bannerschorr8.jpg
Zapraszamy wszystkich do nowej grupy hebrajskiego dla całkiem początkujących, tym razem w formie stacjonarnej, w siedzibie Fundacji Schorra w Warszawie.
Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki o godzinie 19:00. Każda lekcja trwa półtorej godziny zegarowej.
Koszt kursu składającego się z 12 spotkań to 720 PLN.
Będziemy korzystać z izraelskich podręczników, a uczestnicy otrzymają od nas wszelkie potrzebne materiały.
Nauka obejmuje poznanie hebrajskiego alfabetu, wymowy, pisania i rozróżniania liter w formie drukowanej i pisanej, czytania krótkich a potem coraz dłuższych wypowiedzi z pomocą wokalizacji i bez niej.
Będziemy naturalnie także mówić - przedstawiać się, zadawać proste pytania i udzielać na nie odpowiedzi, i poznamy podstawy gramatyki i słownictwa z zakresu takiego jak - rodzina, dom, jedzenie i picie, nasze otoczenie etc.
Kurs poprowadzi Magdalena Sommer.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 22 620 34 96.

Kontakt

        

Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra

ul. Twarda 6
00-105 Warszawa
tel.: 22 620 34 96
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l
KRS: 0000184858
Nr konta bankowego: 04124010241111001005772107

Przekaż 1% naszej organizacji

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP
w ramach projektu PITax.pl dla OPP