default_mobilelogo
  • bannerschorr1.jpg
  • bannerschorr2.jpg
  • bannerschorr3.jpg
  • bannerschorr4.jpg

Udało nam się ustalić już dokładny harmonogram zajęć hebrajskiego od września.

 

GRUPY PANI MAGDY SOMMER

- grupy poniedziałkowe rozpoczynają naukę od dnia 6 września

- grupy wtorkowe – od 14 września

- grupy środowe – od 1 września

- grupy czwartkowe – od 2 września

 

W czwartek, 2 września o godzinie 19:00 rozpoczną się zajęcia dla osób z grup powakacyjnych, które chciałyby kontynuować naukę (zajęcia poprowadzi Pani Magda Sommer).

Dokładna rozpiska poszczególnych grup – poniżej.

 

WSZYSTKIE ZAJĘCIA PANI MAGDY ROZPOCZNĄ SIĘ "NA ŻYWO" W FUNDACJI :) To, czy i kiedy trzeba będzie przenieść się na nauczanie zdalne zależy od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

 

ZAJĘCIA ONLINE:

Poza grupami Pani Magdy – mamy również kilka grup na poziomie Alef 1/Alef 2, które mają zajęcia online z Panią Nataszą Majewską oraz z Panem Łukaszem Kalużnym. Osoby zainteresowane zdalną nauką prosimy o kontakt mailowy lub przez Facebooka.

 

GRUPA "OD ZERA"

Grupa dla osób zupełnie początkujących ruszy w czwartek 2 września o godzinie 16:30 (zajęcia poprowadzi Pani Natasza Majewska). Kurs odbędzie się "na żywo" w siedzibie Fundacji przy ul. Twardej 6 – osoby zainteresowane uczestnictwem w tym kursie prosimy o kontakt.

 

HEBRAJSKI BIBLIJNY

Zajęcia prowadzi Pan Łukasz Kalużny – przewidujemy, że od października rozpoczną się zajęcia grupy początkującej. Zapisy przyjmujemy mailowo oraz przez Facebooka.

 

Jeśli chcieliby Państwo dołączyć do którejś z grup ale nie są pewni do której – prosimy o informację a odpiszemy/ oddzwonimy/ pomożemy dokonać wyboru :)

 

Kontakt

        

Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra

ul. Twarda 6
00-105 Warszawa
tel.: 22 620 34 96
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l
KRS: 0000184858
Nr konta bankowego: 04124010241111001005772107

Przekaż 1% naszej organizacji

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP
w ramach projektu PITax.pl dla OPP